See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 23 431 347,30 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek oraz na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy i Miasta Nisko
Beschreibung: Udzielenie kredytu w wysokości 23 431 347,30 złotych z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów oraz na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy i Miasta Nisko zgodnie z Uchwałą Nr XVII/141/2025 Rady Miejskiej w Nisku z dnia 23 czerwca 2025 r. Zamawiający przeznaczy środki z kredytu na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w wysokości: 5 382 913,00 zł oraz na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy i Miasta Nisko w wysokości: 18 048 434,30 zł.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 23 431 347,30 zł z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek oraz na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy i Miasta Nisko.