See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa elementów komputerowych ZK-DZP.262.68.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup wraz z dostawą elementów komputerowych (kod CPV: 30230000 Sprzęt związany z komputerami) wg zał. Nr 2 do SWZ - Specyfikacja zamówienia – Formularz cenowy i obejmuje: 1) dostawę elementów komputerowych w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 2) instalację i uruchomienie elementów komputerowych (jeśli było wymagane), 3) udzielenie gwarancji na dostarczone elementy komputerowe 4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane), 5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).
Vorherige Bekanntmachung: 479401-2025
Interne Kennung: ZK-DZP.262.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup wraz z dostawą elementów komputerowych wg zał. Nr 2 do SWZ - Specyfikacja zamówienia – Formularz cenowy i obejmuje: 1) dostawę w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 2) instalację i uruchomienie elementów komputerowych (jeśli było wymagane), 3) udzielenie gwarancji na dostarczone elementy komputerowe, 4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane), 5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).