2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie Dziennych Domów Pomocy Społecznej i popołudniowych klubów społecznościowych (części 1-7) oraz prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej, w szczególności dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym (część 8)
Beschreibung: 1.1) Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie Dziennych Domów Pomocy Społecznej i popołudniowych klubów społecznościowych (części 1-7) oraz prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej, w szczególności dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym (część 8). 1.2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części: Część 1: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 48 osób przy ul. Czecha 2 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1a do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 2: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 43 osób przy ul. Wiślanej 9 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1b do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 3: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 30 osób przy ul. Tysiąclecia 45 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1 c do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 4: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 75 osób przy ul. Misjonarzy Oblatów 24 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1 d do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 5: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 34 osób przy ul. Gliwickiej 74a - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1 e do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 6: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 42 osób przy ul. Świdnickiej 35a - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1 f do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 7: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 25 osób w dzielnicy Katowice-Dąb-szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1g do SWZ stanowiącym projekt umowy. Część 8: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla 50 osób, w tym dla około 30 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym przy ul. Głogowskiej 23 - szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1h do SWZ stanowiącym projekt umowy. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na 8 części, Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne części zamówienia od nr 1 do nr 8. Wykonawca w przedmiotowym postępowaniu może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części od nr 1 do nr 8. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Termin związania ofertą: do 28.02.2024r. (90 dni). Informacje o ochronie danych osobowych zebranych przez zamawiającego w toku postępowania zawarte zostały w rozdziale XXIV SWZ.
Interne Kennung: DO.261.2.19.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wartość zamówienia wyrażona w złotych przekracza równowartość kwoty 750 000 euro w związku z czym przy udzielaniu zamówienia, zgodnie z art. 359 pkt 1) ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych dalej: stosuje się przepisy ustawy Pzp właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy Pzp. 2. W związku z art. 359 pkt 1) ustawy Pzp postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp, z możliwością zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ) mają zastosowanie przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisy Kodeksu cywilnego. 4. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://mops-katowice.logintrade.net/zapytania_email,146133,f4e7ea2cd30d00566877f15f0b148521.html na której udostępniane będą dokumenty postępowania, wyjaśnienia i zmiany SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego przy ul. Czecha 2
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 48 osób przy ul. Czecha 2, szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1a do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 48 Personenmonate
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1a -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1a - projekt umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego przy ul. Wiślanej 9
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 43 osób przy ul. Wiślanej 43, szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1b do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 43 Personenmonate
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1b -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1b - projekt umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego przy ul. Tysiąclecia 45
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 30 osób przy ul. Tysiąclecia 45, szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1c do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 30 Personenmonate
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1c -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1c - projekt umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego przy ul. Misjonarzy Oblatów 24
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 75 osób przy ul. Misjonarzy Oblatów 24 , szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1d do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 75 Personenmonate
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1D -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1D - projekt umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego przy ul. Gliwickiej 74a
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 34 osób przy ul. Gliwickiej 74a, szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1e do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 34 Personenmonate
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1e -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1e - projekt umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego przy ul. Świdnickiej 35a
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 42 osób przy ul. Świdnickiej 35a, szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1f do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 42 Personenmonate
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1f -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1f - projekt umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego w dzielnicy Katowice-Dąb
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 25 osób w dzielnicy Katowice-Dąb, szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1g do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 25 Personenmonate
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1g -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1g - projekt umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego przy ul. Głogowskiej 23
Beschreibung: Prowadzenie Dziennego Domu Pomocy Społecznej i popołudniowego klubu społecznościowego dla 50 osób, w tym dla około 30 dla osób z problemami pamięci oraz problemem otępiennym przy ul. Głogowskiej 23, szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1h do SWZ stanowiącym projekt umowy. DDPS jest przeznaczony dla osób w wieku emerytalnym i/lub orzeczonym znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności albo całkowitą niezdolnością do pracy lub całkowitą niezdolnością do pracy i samodzielnej egzystencji i/lub długotrwale chorych (potwierdzone stosownym zaświadczeniem lekarskim), którym zostanie wydana przez Zamawiającego decyzja administracyjna umożliwiająca korzystanie z usług w DDPS. PKS jest przeznaczony dla pensjonariuszy DDPS oraz innych osób ze społeczności lokalnej danej dzielnicy Katowic lub dzielnic ościennych (bez względu na ich sytuację bytową, chcących rozwijać swoją aktywność, chętnych i zdolnych do jej podejmowania, niewymagających indywidualnej opieki osoby drugiej oraz wsparcia w postaci usług specjalistycznych m.in. opieki personelu medycznego, wsparcia psychologów i psychoterapeutów). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2024r.
Menge: 80 Personenmonate
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości osób korzystających z usług DDPS i PKS do 20 % w stosunku do liczby miejsc określonych w §1 załącznika nr 1h -projekt umowy. 2) Warunki i zasady skorzystania z opcji zostały szczegółowo opisane w §8 załącznika nr 1h - projekt umowy.