2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridische content
Beschreibung: Dit document bevat de aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf voor juridische content. De provincie is voornemens juridische content van de uitgeverij WoltersKluwer af te nemen. WoltersKluwer heeft het intellectuele eigendomsrecht van de betreffende uitgaves die online worden ontsloten. Dit betreft unieke content. Het gaat om een compleet content pakket bestaande uit titels waarvan WolterKluwer de enige rechthebbende is. De overeenkomst met terugwerkende kracht af te sluiten per 1 januari 2025. De Looptijd is 1 jaar met de optie om 9 keer te verlengen met één 1 jaar. Zie hiervoor het aankondigingsformulier.
Interne Kennung: 4500026082
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79130000 Rechtliche Dokumentations- und Beglaubigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit document bevat de aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf voor juridische content. De provincie is voornemens juridische content van de uitgeverij WoltersKluwer af te nemen. WoltersKluwer heeft het intellectuele eigendomsrecht van de betreffende uitgaves die online worden ontsloten. Dit betreft unieke content. Het gaat om een compleet content pakket bestaande uit titels waarvan WolterKluwer de enige rechthebbende is. Zie hiervoor het aankondingingsformulier
Interne Kennung: 1