See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 28 części (pakiety). Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załącznikach od nr 1.1 do 1.28, które stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 335271-2025
Interne Kennung: DZP 2375/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.1 do SWZ
Interne Kennung: 1zadanie
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.2 do SWZ
Interne Kennung: 2zadanie
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.3 do SWZ
Interne Kennung: 3zadanie
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.4 do SWZ
Interne Kennung: 4zadanie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.5 do SWZ
Interne Kennung: 5zadanie
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.6 do SWZ
Interne Kennung: 6zadanie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.7 do SWZ
Interne Kennung: 7zadanie
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.8 do SWZ
Interne Kennung: 8zadanie
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.9 do SWZ
Interne Kennung: 9zadanie
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.10 do SWZ
Interne Kennung: 10 zadanie
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.11 do SWZ
Interne Kennung: 11 zadanie
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.12 do SWZ
Interne Kennung: 12 zadanie
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.13 do SWZ
Interne Kennung: 13 zadanie
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.14 do SWZ
Interne Kennung: 14zadanie
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.15 do SWZ
Interne Kennung: 15 zadanie
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.16 do SWZ
Interne Kennung: 16 zadanie
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.17 do SWZ
Interne Kennung: 17 zadanie
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.18 do SWZ
Interne Kennung: 18 zadanie
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.19 do SWZ
Interne Kennung: 19 zadanie
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.20 do SWZ
Interne Kennung: 20 zadanie
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.21 do SWZ
Interne Kennung: 21 zadanie
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.22 do SWZ
Interne Kennung: 22 zadanie
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.23 do SWZ
Interne Kennung: 23 zadanie
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.24 do SWZ
Interne Kennung: 24 zadanie
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.25 do SWZ
Interne Kennung: 25zadanie
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.26 do SWZ
Interne Kennung: 26 zadanie
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.27 do SWZ
Interne Kennung: 27zadanie
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Głuchołazach w okresie od dnia podpisania umowy przez 12 miesięcy. Wykaz asortymentu wraz z jego szczegółowym opisem zawarty został w załączniku nr 1.28 do SWZ
Interne Kennung: 28 zadanie