687711-2025 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa sprzętu transportowego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu transportowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia – przedmiotem zamówienia dla zadań nr 1, 2, 3 oraz 4 jest dostawa samochodów osobowych typu kombi-van zgodnych z załącznikiem nr 3 do SWZ, dla zadania nr 5 jest dostawa samochodów do przewozu osób zgodnych z załącznikiem nr 3a do SWZ oraz dla zadania nr 6 jest dostawa samochodów osobowych segmentu „C” zgodnych z załącznikiem nr 3b do SWZ.
Interne KennungWZPiFP-117-25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla zadania nr 1 jest dostawa samochodów osobowych typu kombi - van (4 szt. pojazdów w ramach zamówienia podstawowego oraz 1 szt. pojazdu w ramach zamówienia z prawa opcji). Pojazdy muszą być fabrycznie nowe o roku produkcji 2025. Szczegółowe wymagania dla samochodu przedstawiono w załączniku nr 3 do SWZ „Specyfikacja techniczna dla samochodu osobowego typu kombi – van”, zwanej w dalszej części SWZ „Specyfikacją techniczną”.
Interne KennungWZPiFP-117-25: Zadanie nr 1
Menge4 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie podstawowe: 4 sztuki, Zamówienie z prawem opcji: 1 sztuka
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla zadania nr 2 jest dostawa samochodów osobowych typu kombi - van (4 szt. pojazdów w ramach zamówienia podstawowego oraz 1 szt. pojazdu w ramach zamówienia z prawa opcji). Pojazdy muszą być fabrycznie nowe o roku produkcji 2025. Szczegółowe wymagania dla samochodu przedstawiono w załączniku nr 3 do SWZ „Specyfikacja techniczna dla samochodu osobowego typu kombi – van”, zwanej w dalszej części SWZ „Specyfikacją techniczną”.
Interne KennungWZPiFP-117-25: Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla zadania nr 3 jest dostawa samochodów osobowych typu kombi - van (4 szt. pojazdów w ramach zamówienia podstawowego oraz 1 szt. pojazdu w ramach zamówienia z prawa opcji). Pojazdy muszą być fabrycznie nowe o roku produkcji 2025. Szczegółowe wymagania dla samochodu przedstawiono w załączniku nr 3 do SWZ „Specyfikacja techniczna dla samochodu osobowego typu kombi – van”, zwanej w dalszej części SWZ „Specyfikacją techniczną”.
Interne KennungWZPiFP-117-25: Zadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Dostawa 4 szt. samochodów osobowych typu kombi-van (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla zadania nr 4 jest dostawa samochodów osobowych typu kombi - van (4 szt. pojazdów w ramach zamówienia podstawowego oraz 1 szt. pojazdu w ramach zamówienia z prawa opcji). Pojazdy muszą być fabrycznie nowe o roku produkcji 2025. Szczegółowe wymagania dla samochodu przedstawiono w załączniku nr 3 do SWZ „Specyfikacja techniczna dla samochodu osobowego typu kombi – van”, zwanej w dalszej części SWZ „Specyfikacją techniczną”.
Interne KennungWZPiFP-117-25: Zadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – dostawa 3 szt. samochodów do przewozu osób (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla zadania nr 5 jest dostawa samochodów do przewozu osób (3 szt. pojazdów w ramach zamówienia podstawowego oraz 1 szt. pojazdu w ramach zamówienia z prawa opcji). Pojazdy muszą być fabrycznie nowe o roku produkcji 2025. Szczegółowe wymagania dla samochodu przedstawiono w załączniku nr 3a do SWZ „Specyfikacja techniczna dla samochodu do przewozu osób” zwanej w dalszej części SWZ „Specyfikacją techniczną”.
Interne KennungWZPiFP-117-25: Zadanie nr 5
Menge3 Stück
Beschreibung der OptionenZamówienie podstawowe: 3 sztuki, Zamówienie z prawem opcji: 1 sztuka
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 – Dostawa 1 szt. samochodu osobowego segmentu „C” (+ 1 szt. w ramach prawa opcji)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla zadania nr 6 jest dostawa samochodu osobowego segmentu „C” (1 szt. pojazdu w ramach zamówienia podstawowego oraz 1 szt. pojazdu w ramach zamówienia z prawa opcji). Pojazd musi być fabrycznie nowy o roku produkcji 2025. Szczegółowe wymagania dla samochodu przedstawiono w załączniku nr 3b do SWZ „Specyfikacja techniczna dla samochodu osobowego segmentu „C” zwanej w dalszej części SWZ „Specyfikacją techniczną”.
Interne KennungWZPiFP-117-25: Zadanie nr 6
Menge1 Stück
Beschreibung der OptionenZamówienie podstawowe: 1 sztuka, Zamówienie z prawem opcji: 1 sztuka