687728-2025 - Ergebnis
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „FVE na střechách objektů v areálu ÚSMH a MÚA AV ČR v.v.i. II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„FVE na střechách objektů v areálu ÚSMH a MÚA AV ČR v.v.i. II
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je realizace (tzn. dodávka, instalace a uvedení do provozu, a to vše v souladu s podmínkami zadávací dokumentace, projektovou dokumentací a dále vyhotovenou realizační dokumentací vyhotovenou zhotovitelem – viz dále) fotovoltaických zařízení, které budou umístěny na střechách objektů Zadavatele. Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) a příloze č. 4 zadávací dokumentace (projektová dokumentace, smlouva o připojení, stavební povolení).
Interne Kennung132025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
LosLOT-0001