2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka Rozwojowa”– Poddziałanie II.3.2 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata2014-2020”
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą na zlecenie Zamawiającego usługę wdrożenia i zarządzania Instrumentu Finansowego, polegającą w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek Ostatecznym Odbiorcom prowadzącym działalność na terenie województwa łódzkiego w ramach utworzonego przez PF Instrumentu Finansowego Pożyczka Rozwojowa (zwana „PR”), do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach Projektu „Instrumenty Finansowe dla rozwoju województwa łódzkiego”. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych PR zostały określone w „Metryce Instrumentu Finansowego- Pożyczka Rozwojowa” (zwanej „Metryką PR”), stanowiącej załącznik nr 2 do Umowy Operacyjnej (zwanej „Umową”), stanowiącej Załącznik nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (zwanej „SIWZ”). Część V (zwana „Limitem E”) - obejmuje świadczenie przez Pośrednika Finansowego usługi polegającej na utworzeniu, wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym, polegającej W szczególności na udzieleniu, wypłaceniu oraz rozliczeniu co najmniej 21 Jednostkowych PR o parametrach określonych w Metryce PR, w łącznej wysokości co najmniej 8.000.000,00 zł Z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Pośrednika Finansowego w wysokości nie niższej, niż 15 %.Wymagany postęp realizacji budowy Portfela został określony w Metryce PR.
Interne Kennung: DZZK/59/DIF/2019 cz. V Aneks nr 4
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen