2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi przygotowywania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną. 2) Lokalizacja przedszkola: ul. Batorego 37A, 05-091 Ząbki. 3) Dzieci przedszkolne w wieku od 3 lat do 6 lat. 4) Aktualna stawka za całodzienne żywienie jednego dziecka wynosi 23,50 zł brutto. 5) Dzienna liczba dzieci objęta przedmiotem zamówienia wynosi nie więcej niż 210 dzieci w wieku przedszkolnym. 6) Szacunkowa ilość całodziennych posiłków w okresie trwania zamówienia wynosi 72 000 posiłków. Na całodzienny posiłek jednego dziecka, składa się śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek wraz z napojami. 7) Liczba dostarczanych posiłków uzależniona będzie od frekwencji dzieci w przedszkolu, w związku z czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby posiłków w trakcie realizacji usługi. W przypadku zmniejszenia liczby żywionych dzieci, Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania łącznej wartości zamówienia, a Wykonawca nie będzie z tego tytułu dochodzić żadnych roszczeń. ROZDZIAŁ II: WYNAJEM POMIESZCZEŃ: 1) Przedmiotem najmu są pomieszczenia użytkowe kuchni o łącznej powierzchni ok 160 m2, będące częścią budynku przedszkola wraz z wyposażeniem, urządzeniami i sprzętem, znajdującymi się w tych pomieszczeniach. 3) Za użytkowanie pomieszczeń Wykonawca zapłaci Zamawiającemu czynsz w wysokości: 10 000,00 zł brutto miesięcznie (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100). 4) Najemca ponosi koszty związane z przedmiotem najmu, w tym w szczególności koszty za energię elektryczną, wodę i ścieki, które będą rozliczane wg faktycznego ich zużycia na podstawie podliczników, a w przypadku gazu licznika. 5) Najemca zobowiązany jest do zapewnienia na własny koszt pojemników do gromadzenia wszelkich nieczystości stałych i opakowań powstałych w wyniku prowadzenia
Interne Kennung: PP2.271.08.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Tytuł: Usługi przygotowywania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną Opis: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 2 „Leśny Zakątek” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną. 2) Lokalizacja przedszkola: ul. Batorego 37A, 05091 Ząbki. 3) Dzieci przedszkolne w wieku od 3 lat do 6 lat. 4) Aktualna stawka za całodzienne żywienie jednego dziecka wynosi 23,50 zł brutto. 5) Dzienna liczba dzieci objęta przedmiotem zamówienia wynosi nie więcej niż 210 dzieci w wieku przedszkolnym. 6) Szacunkowa ilość całodziennych posiłków w okresie trwania zamówienia wynosi 72 000 posiłków. Na całodzienny posiłek jednego dziecka, składa się śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek wraz z napojami. 7) Liczba dostarczanych posiłków uzależniona będzie od frekwencji dzieci w przedszkolu, w związku z czym Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby posiłków w trakcie realizacji usługi. W przypadku zmniejszenia liczby żywionych dzieci, Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania łącznej wartości zamówienia, a Wykonawca nie będzie z tego tytułu dochodzić żadnych roszczeń. ROZDZIAŁ II: WYNAJEM POMIESZCZEŃ: 1) Przedmiotem najmu są pomieszczenia użytkowe kuchni o łącznej powierzchni ok 160 m2, będące częścią budynku przedszkola wraz z wyposażeniem, urządzeniami i sprzętem, znajdującymi się w tych pomieszczeniach. 3) Za użytkowanie pomieszczeń Wykonawca zapłaci Zamawiającemu czynsz w wysokości: 10 000,00 zł brutto miesięcznie (słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100). 4) Najemca ponosi koszty związane z przedmiotem najmu, w tym w szczególności koszty za energię elektryczną, wodę i ścieki, które będą rozliczane wg faktycznego ich zużycia na podstawie podliczników, a w przypadku gazu licznika. 5) Najemca zobowiązany jest do zapewnienia na własny koszt pojemników do gromadzenia wszelkich nieczystości stałych i opakowań powstałych w wyniku prowadzenia