See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa żeglugowego na potrzeby Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
Beschreibung: Dostawa paliwa żeglugowego na potrzeby Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 787469-2025
Interne Kennung: 01347/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skorzystał z uprawnienia, o którym mowa w art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp tj. skrócenia terminu składania ofert w postępowaniu z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Zamawiający musi zabezpieczyć dostawy paliwa od 01.01.2026 r. W sytuacji gdyby postępowanie zostało ogłoszone ze standardowym terminem składania ofert – nie byłoby szansy, aby udało się zawrzeć umowę na początku stycznia 2026 r. Zawarcie nowej umowy na dostawy paliwa żeglugowego na początku stycznia 2026 r. jest niezbędne do zapewnienia ciągłości pracy obiektów pływających, a w rezultacie do utrzymania optymalnych wydajności ujęć infiltracyjnych i zapewnienia nieprzerwanych dostaw wody mieszkańcom całej aglomeracji warszawskiej. Mając na względzie powyższe – Zamawiający skorzystał z ww. uprawnienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa paliwa żeglugowego na potrzeby Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A