See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalniach zlokalizowanych w obiektach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalniach w Ośrodku Inflancka, Ośrodku Polonia, Ośrodku Namysłowska oraz Ośrodku Rozbrat w Warszawie. Przedmiot zamówienia Zamawiający dzieli na niżej wymienione zadania: Zadanie nr 1: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Inflancka przy ul. Inflanckiej 8 w Warszawie Zadanie nr 2: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Polonia przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie Zadanie nr 3: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Rozbrat - Jutrzenka przy ul. Rozbrat 26 w Warszawie Zadanie nr 4: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Namysłowska przy ul. Namysłowskiej 8 w Warszawie
Vorherige Bekanntmachung: 695973-2024
Interne Kennung: ZP/PN/U/25/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Inflancka przy ul. Inflanckiej 8 w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/25/2024 Zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: ZP/PN/U/25/2024 Zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Namysłowska przy ul. Namysłowskiej 8 w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/25/2024 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Rozbrat - Jutrzenka przy ul. Rozbrat 26 w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/25/2024 Zadanie nr 3