2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa kotłowni administrowanych przez 45 WOG Wędrzyn w podziale na dwie części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: obsługa kotłowni na paliwo stałe administrowanych przez 45 WOG Wędrzyn w podziale na dwie części. Część 1 – Obsługa 2 kotłowni na paliwo stałe w m. Wędrzyn, m. Skwierzyna Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego. Część 2 – Obsługa 7 kotłowni na paliwo stałe w m. Krosno Odrzańskie, m. Nowogród Bobrzański, m. Szklarka Skład Radnica Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego 2. Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: 88/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa 2 kotłowni na paliwo stałe w m. Wędrzyn, m. Skwierzyna
Beschreibung: Część 1 – Obsługa 2 kotłowni na paliwo stałe w m. Wędrzyn, m. Skwierzyna Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego. 2. Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) Zamawiający w zakresie części 1 zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP w przypadku wcześniejszego rozpoczęcia lub późniejszego zakończenia sezonu grzewczego związanego z występowaniem niskich temperatur zewnętrznych; a) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy z uwzględnieniem ust. 5 pkt 2) wzoru umowy; b) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem, po wykorzystaniu w całości środków z zamówienia podstawowego; c) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego; d) Rodzaj opcji określa ust. 3 pkt b) wzoru umowy; e) Maksymalna wartość opcji wynosi 11% zamówienia podstawowego określonego w ust. 3 pkt a) wzoru umowy f) W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy zostanie naliczone proporcjonalnie do ilości dni świadczonej obsługi, tj. ilość dni obsługi x cena jednostkowa za dzień. g) W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Obsługa 7 kotłowni na paliwo stałe w m. Krosno Odrzańskie, m. Nowogród Bobrzański, m. Szklarka Skład Radnica
Beschreibung: Część 2 – Obsługa 7 kotłowni na paliwo stałe w m. Krosno Odrzańskie, m. Nowogród Bobrzański, m. Szklarka Skład Radnica Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego 2. Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 2