687873-2025 - Ergebnis
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 220 v úseku České Budějovice – Tábor
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 220 v úseku České Budějovice – Tábor
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 220 v úseku České Budějovice – Tábor“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku České Budějovice – Tábor po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 30. 4. 2025 do 15. 5. 2025.
Interne KennungVZ0207263
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001