2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu elektronicznego, w ramach projektu „Sieć współpracy dla osób współorganizujących kształcenie dzieci niepełnosprawnych” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.
Beschreibung: Dostawa sprzętu elektronicznego, w ramach projektu „Sieć współpracy dla osób współorganizujących kształcenie dzieci niepełnosprawnych” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 w 2 częściach: monitory interaktywne, laptopy.
Interne Kennung: 14/2025/SW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Monitory interaktywne
Beschreibung: Dostawa i montaż 22 monitorów interaktywnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Menge: 22 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Laptopy
Beschreibung: Dostawa 42 laptopów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 42 Stück