2. Verfahren
Verfahren
Titel: Indsamling af haveaffald
Beschreibung: Den udbudte opgave omhandler indsamling af haveaffald i Aarhus Kommune. Den udbudte opgave – herunder krav til/vilkår for opgavens udførelse – er beskrevet nærmere i det samlede udbudsmateriale.
Interne Kennung: 2025/Haveaffald
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000