2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging opvanglocaties Oekraïne Gemeente Heusden
Beschreibung: Het primaire doel van de opdracht is kwalitatief goede beveiliging en mobiele surveillance uit te laten voeren op diverse locaties zoals opgenomen in paragraaf 2.1 in het beschrijvend document. Hierbij gaat het om surveillanten met een maatschappelijk sociale bril en een gastheerfunctie, die goed kunnen communiceren en, waar nodig, kunnen optreden als bemiddelaar tussen bewoners. De maximale omvang van de raamovereenkomst betreft het beveiligen van maximaal 15 opvanglocaties.
Interne Kennung: 1705196
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Elke geïnteresseerde ondernemer kan een inschrijving indienen, zonder een voorafgaande selectie van geschikte kandidaten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het primaire doel van de opdracht is kwalitatief goede beveiliging en mobiele surveillance uit te laten voeren op diverse locaties zoals opgenomen in paragraaf 2.1. in het beschrijvend document. Hierbij gaat het om surveillanten met een maatschappelijk sociale bril en een gastheerfunctie, die goed kunnen communiceren en, waar nodig, kunnen optreden als bemiddelaar tussen bewoners. De maximale omvang van de raamovereenkomst betreft het beveiligen van maximaal 15 opvanglocaties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging