687923-2023 - Wettbewerb
Belgien – Bauverwaltungsleistungen – Coördinatie inrichtingswerken BlueChem XL in Blue Gate Antwerp Terminal North
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Coördinatie inrichtingswerken BlueChem XL in Blue Gate Antwerp Terminal North
Beschreibung: BlueChem is een incubator voor duurzame chemie, gelegen op Blue Gate Antwerp te Antwerpen. De incubator is bijna volzet en daarom wordt een uitbreiding gepland: BlueChem XL. Voor die uitbreiding zal BlueChem NV een casco ruimte huren in het nog te bouwen bedrijfsverzamelgebouw Blue Gate Antwerp Terminal North. Die ruimte zal ingericht worden met labo’s, kantoren en de daarbij horende technieken. De investering wordt geraamd op 5,7 miljoen euro (exclusief BTW), inclusief alle studiekosten en exclusief de kost van de hierbij gevraagde projectcoördinatie. BlueChem nv krijgt EFRO-subsidies voor dit project. Voor deze investering zoekt BlueChem NV een coördinator van de inrichtingswerken. De coördinator zal een Design & Build opdracht uitschrijven en een geschikte aannemer selecteren. De coördinator zal daarna de inrichtingswerken opvolgen, sturen en feedback geven aan de opdrachtgever, BlueChem NV.
Interne Kennung: 2023-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023-1 - 1
Beschreibung: BlueChem is een incubator voor duurzame chemie, gelegen op Blue Gate Antwerp te Antwerpen. De incubator is bijna volzet en daarom wordt een uitbreiding gepland: BlueChem XL. Voor die uitbreiding zal BlueChem NV een casco ruimte huren in het nog te bouwen bedrijfsverzamelgebouw Blue Gate Antwerp Terminal North. Die ruimte zal ingericht worden met labo’s, kantoren en de daarbij horende technieken. De investering wordt geraamd op 5,7 miljoen euro (exclusief BTW), inclusief alle studiekosten en exclusief de kost van de hierbij gevraagde projectcoördinatie. BlueChem nv krijgt EFRO-subsidies voor dit project. Voor deze investering zoekt BlueChem NV een coördinator van de inrichtingswerken. De coördinator zal een Design & Build opdracht uitschrijven en een geschikte aannemer selecteren. De coördinator zal daarna de inrichtingswerken opvolgen, sturen en feedback geven aan de opdrachtgever, BlueChem NV
Interne Kennung: 1