687968-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Bau von Straßenbrücken – Meerstad, Beweegbare Sluisbrug en bijkomende werken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerstad, Beweegbare Sluisbrug en bijkomende werken
Beschreibung: Bouw van een verkeersbrug met twee afzonderlijk beweegbare delen, opwaarderen van een bestaande sluis met een pompinstallatie, in een stedelijke omgeving. De bouw van een nieuwe beweegbare verkeersbrug (bestaande uit twee afzonderlijke brugdelen) in de Vossenburglaan ter plaatse van de sluis tussen het Slochterdiep en het Woldmeer, en opwaardering van de bestaande sluis met een pomp en op afstand bedienbaar maken.
Interne Kennung: P09-58-106-09
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232152 Bau von Pumpstationen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Te realiseren werk
Beschreibung: De planning (de fasering) en de onderlinge afhankelijkheid van de te onderscheiden werksoorten laten het niet toe om de opdracht in meerdere percelen te verdelen. Splitsing in percelen leidt tot ongewenste afstemmings- en efficiëntieverliezen. De bouw van een nieuwe beweegbare verkeersbrug (bestaande uit twee afzonderlijke brugdelen) in de Vossenburglaan ter plaatse van de sluis tussen het Slochterdiep en het Woldmeer, en opwaardering van de bestaande sluis met een pomp en op afstand bedienbaar maken.
Interne Kennung: 1