2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie w JSW S.A. KWK „Budryk” usługi eksploatacji, przeglądów i bieżących konserwacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych na powierzchni zakładu oraz obsługi stacji wentylatorów głównych przy szybie V
Beschreibung: Świadczenie w JSW S.A. KWK „Budryk” usługi eksploatacji, przeglądów i bieżących konserwacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych na powierzchni zakładu oraz obsługi stacji wentylatorów głównych przy szybie V. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 128/P/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0001