687992-2023 - Wettbewerb
Belgien – Arzneimittel – Levering geneesmiddelen en ondersteunende diensten voor diverse woonzorgcentra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering geneesmiddelen en ondersteunende diensten voor diverse woonzorgcentra
Beschreibung: De overheidsopdracht wordt uitgeschreven door het Zorgbedrijf Ouderenzorg Genk WV, verder ook aangeduid als de aanbesteder.Het betreft een overheidsopdracht voor leveringen zoals verder bepaald in dit opdrachtdocument en heeft tot doel de aanstelling van een opdrachtnemer, ook ondernemer genoemd.Deze opdracht is een raamovereenkomst in de zin van art. 2, 35° wet 17/6/2016, die wordt gesloten met één enkele deelnemer.Deze raamovereenkomst heeft een maximale looptijd van 4 jaar, vanaf de datum van sluiting van de opdracht.Deze opdracht is een bestellingsopdracht, d.w.z. dat de leverancier zijn prestaties dient te verrichten op bestelling. De opdrachtgevers plaatsen bestellingen naargelang hun behoeften.Door deze opdracht wordt geen exclusiviteit toegekend. De opdrachtgevers behouden dus het recht om, gedurende de looptijd van deze opdracht identieke of vergelijkbare opdrachten met een identiek of vergelijkbaar voorwerp uit te schrijven, zonder dat de leverancier hierdoor enigerlei recht op compensatie of schadeloosstelling kan doen gelden.Door de indiening van zijn offerte aanvaardt de inschrijver onvoorwaardelijk al de clausules van het bestek en verzaakt hij aan alle tegenstrijdige voorwaarden, zoals zijn eigen verkoopsvoorwaarden, zelfs wanneer deze op een of andere manier in zijn offerte voorkomen of ernaar wordt verwezen.Indien een inschrijver in dat verband een bezwaar heeft, of indien hij in de opdrachtdocumenten fouten of leemten ontdekt die van dien aard zijn dat ze de prijsberekening of de vergelijking van de offertes onmogelijk maken, meldt hij dit onmiddellijk en schriftelijk aan de aanbestedende overheid ten laatste tien dagen vóór de uiterste ontvangstdatum van de offertes.De inschrijver duidt desgevallend in zijn offerte duidelijk aan welke informatie vertrouwelijk is en/of betrekking heeft op technische of commerciële geheimen en/of waarvan de openbaarmaking nadelig zou zijn voor zijn rechtmatige commerciële belangen.De inschrijver gebruikt uitsluitend het Nederlands in zijn mondelinge en schriftelijke relatie met de aanbestedende overheid. Van documenten die enkel in een andere taal beschikbaar zijn, kan de overheid een, eventueel beëdigde, vertaling eisen.Het gebruik van elektronische middelen voor het uitwisselen van schriftelijke stukken is verplicht in het kader van de uitvoering van de opdracht. Een aangetekende zending hoeft echter niet elektronisch te zijn.De indiening van de offertes verloopt volgens de voorschriften vermeld in punt I.7.De inschrijvers vermelden op het offerteformulier één e-mailadres waarmee elektronische communicatie kan worden gevoerd.De opdracht heeft als referentie ZOG 2023-006 (te vermelden op alle documenten en in alle communicatie).Vragen kunnen via het forum van e-procurement gesteld worden, uiterlijk tot 1/12/2023.
Interne Kennung: 11/9/2023 10:03 AM 3PID2 ZOG-2023-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Levering geneesmiddelen en ondersteunende diensten voor diverse woonzorgcentra
Interne Kennung: ZOG-2023-006