See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośrednika Finansowego w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej” w ramach Proj. Wsparcie rynku pracy przez Fundusz Funduszy Woj. Świętokrz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach Instrumentu Finansowego „Mikropożyczka”, do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy utworzonego w ramach Projektu pn. „Wsparcie rynku pracy przez Fundusz Funduszy Województwa Świętokrzyskiego” przez Wykonawcę (zwanego „Pośrednikiem Finansowym” lub „PF”), wybranych w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Przedmiotowe usługi realizowane będą na zlecenie Zamawiającego, zgodnie z wytycznymi zawartymi Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ.
Interne Kennung: DZZK/75/DPE/2017 cz. I Aneks nr 4
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Art des Auftrags: Dienstleistungen