2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą symulatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą symulatorów: Część 1 – zaawansowany symulator do endoskopii z modułami gastroenterologicznymi, bronchoskopowymi, urologicznymi, histeroskopii – ilość 1 kpl. Część 2 – pediatryczny symulator ultrasonograficzny – ilość 1 kpl. w ramach Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i doposażenie bazy dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 1 – załączniku 2A do SWZ dla części 2 – załączniku 2B do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Interne Kennung: ASDA.261.15.2025.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaawansowany symulator do endoskopii z modułami gastroenterologicznymi, bronchoskopowymi, urologicznymi, histeroskopii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą symulatorów: Część 1 – zaawansowany symulator do endoskopii z modułami gastroenterologicznymi, bronchoskopowymi, urologicznymi, histeroskopii – ilość 1 kpl. w ramach Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i doposażenie bazy dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 1 – załączniku 2A do SWZ 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: pediatryczny symulator ultrasonograficzny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą symulatorów: Część 2 – pediatryczny symulator ultrasonograficzny – ilość 1 kpl. w ramach Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i doposażenie bazy dydaktycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 2 – załączniku 2B do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Interne Kennung: Część 2