2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa organizacja, na terenie miasta Łodzi, 5 (pięciu) 2 - dniowych szkoleń (po 25 uczestników każde) z zakresu zarządzania zespołem dla kadr organizujących usługi społeczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja, na terenie miasta Łodzi, 5 (pięciu) 2 - dniowych szkoleń (po 25 uczestników każde) z zakresu zarządzania zespołem dla kadr organizujących usługi społeczne”. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: 13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55520000 Verpflegungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część I