688057-2023 - Wettbewerb
Belgien – Datenerhebung und -zusammentragung – Aanlevering en indexering van wetgeving m.b.t. omgeving, natuur en energie - Navigator
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanlevering en indexering van wetgeving m.b.t. omgeving, natuur en energie - Navigator
Beschreibung: Er dienen wetteksten en extra informatie aangeleverd te worden. De extra informatie die aangeleverd wordt is gekoppeld aan de aangeleverde wetteksten. Voor elk van de aangeleverde teksten moeten, voor zover mogelijk, alle historische versies aangeleverd worden.De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1- 3 “Aanleveren van inhoud voor het toepassingsgebied Vlaanderen” / Belgie (federaal) / Europa en Internationaal. Perceel 4 “Indexeren van wetgeving”. Perceel 5 “Up-to-date houden & aanvullen van de VLAREM-Wegwijzer”. Voor de eerste 3 percelen wensen we medewerkers met ICT-opleiding, voor perceel 4 Rechten en voor perceel 5 Milieutechnische opleiding.
Interne Kennung: 11/9/2023 10:59 AM 3PID1006 VITO-NAVIGATOR-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aanleveren van inhoud voor het toepassingsgebied Vlaanderen
Beschreibung: Aanleveren van inhoud voor het toepassingsgebied Vlaanderen
Interne Kennung: 1- Inhoud VL
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79130000 Rechtliche Dokumentations- und Beglaubigungsdienste, 72330000 Inhalte- oder Datenstandardisierung und -Klassifizierung, 72312000 Dateneingabe
Los: LOT-0002
Titel: Aanleveren van inhoud voor het toepassingsgebied België (federaal)
Beschreibung: Aanleveren van inhoud voor het toepassingsgebied België (federaal)
Interne Kennung: 2-Inhoud FED
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79130000 Rechtliche Dokumentations- und Beglaubigungsdienste, 72312000 Dateneingabe, 72330000 Inhalte- oder Datenstandardisierung und -Klassifizierung
Los: LOT-0003
Titel: Aanleveren van inhoud voor het toepassingsgebied Europa en Internationaal
Beschreibung: Aanleveren van inhoud voor het toepassingsgebied Europa en Internationaal
Interne Kennung: 3-Inhoud EU+Int
Los: LOT-0004
Titel: Indexeren van wetgeving
Beschreibung: Indexeren van wetgeving
Interne Kennung: 4-Index
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79130000 Rechtliche Dokumentations- und Beglaubigungsdienste, 72330000 Inhalte- oder Datenstandardisierung und -Klassifizierung
Los: LOT-0005
Titel: Up-to-date houden & aanvullen van de VLAREM-Wegwijzer
Beschreibung: Up-to-date houden & aanvullen van de VLAREM-Wegwijzer
Interne Kennung: 5-VLAREM