See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intenzifikace technologií ČOV, Jindřichův Hradec - 2. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je intenzifikace stávající ČOV Jindřichův Hradec, konkrétně realizace 2. etapy stavby zahrnující provedení stavebních a montážních prací zejména objektu SO 02 Usazovací a anaerobní nádrže, DSO 05.1 Uskladňovací nádrže a SO 06.2 Plynojem a související potrubí (SO 09) a elektro rozvody a obnova dotčených komunikací a nezpevněných ploch. Předmětem plnění jsou i související provozní soubory a ASŘTP. Celkem 8 stavebních objektů (SO) a 8 provozních souborů (PS).
Interne Kennung: Ozn. o výsl. 16_10
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001