See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI NA: WYKONYWANIE USŁUGI: UTRZYMANIE ZIELENI WYSOKIEJ ORAZ NASADZENIA DRZEW I KRZEWÓW NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO
Beschreibung: Wykonanie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług wynika m.in. z wyczerpania środków finansowych zawartych w umowie Nr 7/ZDiUM/DUZ/2025 z dnia 31.01.2025 roku oraz zapotrzebowania na wykonanie dużej ilości prac w zakresie utrzymania zieleni wysokiej oraz nasadzenia drzew i krzewów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w Specyfikacji Technicznej - Warunki realizacji usługi, będącej załącznikiem nr 2, do projektu umowy.
Interne Kennung: DOP.3330.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77342000 Heckenschnitt, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WYKONANIE ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI NA:WYKONYWANIE USŁUGI: UTRZYMANIE ZIELENI WYSOKIEJ ORAZ NASADZENIA DRZEW I KRZEWÓW NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.