2. Verfahren
Verfahren
Titel: Surveillanten
Beschreibung: Het op aanvraag inzetten van surveillanten op uitzendbasis voor de flexibele inhuurvragen. Payrolling is geen onderdeel van de opdracht. - Surveillanten op uitzendbasis, leidend tot een raamovereenkomst met één leverancier
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000