2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschreibung: Opdracht voor beveiligingsdienstverlening in de panden van Aanbestedende dienst Beveiligingsdienstverlening in 23 locaties van Aanbestedende dienst.
Interne Kennung: MC-25-BV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdracht voor de uitvoering van de Beveiligingsdiensten voor RN
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 opties tot verlenging