688311-2023 - Wettbewerb
Polen – Altenfürsorgeleistungen – Świadczenie usług opiekuńczych, usług w mieszkaniach wspomaganych i czasowego pobytu oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych, usług w mieszkaniach wspomaganych i czasowego pobytu oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część 1 - „Świadczenie usług opiekuńczych” Część 2 - „Świadczenie usług w mieszkaniach wspomaganych na terenie miasta Tychy oraz usług w Centrum Usług Społecznościowych” Część 3 - „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi”
Interne Kennung: T/DZP/341/18/BCz/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych w formie usług opiekuńczych osobom uprawnionym na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 901 ze zm.) 2. Łączna liczba godzin w okresie obowiązywania umowy nie może przekroczyć: 78 656 godzin. 3. Usługi będą świadczone osobom wskazanym przez MOPS Tychy na terenie Miasta Tychy w miejscu ich zamieszkania, przez 7 dni w tygodniu, w tym także w dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do 16:00, a w przypadkach określonych przez Zamawiającego maksymalnie do godziny 19:00. Wymiar usług określa Zamawiający.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
Menge: 78 656 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w mieszkaniach wspomaganych na terenie miasta Tychy oraz usług w Centrum Usług Społecznościowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) pomoc w wykonywaniu czynności niezbędnych w życiu codziennym osobom powyżej 60 roku życia w 4 mieszkaniach wspomaganych oraz osobom niepełnosprawnym w 1 mieszkaniu wspomaganym, w formie usług świadczonych na podstawie rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 kwietnia 2018 r. w sprawie mieszkań chronionych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 75). Usługi świadczone będą przez 7 dni w tygodniu, w tym także w dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8:00 do 16:00, a w przypadkach określonych przez Zamawiającego maksymalnie do godziny 19:00. Wymiar usług określa Zamawiający z zastrzeżeniem, że usługi świadczone będą łącznie nie krócej niż 3 godziny dziennie w każdym z mieszkań, przy czym w każdym z mieszkań przebywa maksymalnie 3 mieszkańców. Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 5 490 godzin, b) świadczenie usług w mieszkaniu wspomaganym czasowego pobytu (tzw. rotacyjnym) dla osób niesamodzielnych powyżej 60 roku życia w Centrum Usług Społecznościowych w Tychach przy ul. Edukacji 11/3A. Usługi będą świadczone przez 7 dni w tygodniu, całodobowo dla maksymalnie 4 osób. Zamówienie musi być realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. z 2005 r. Nr 189, poz. 1598 ze zm.). Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 8 784 godziny.
Menge: 14 274 Stunden
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dostosowanych do szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności, dla osób z zaburzeniami psychicznymi, zgodnie z ustawą z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 901 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. z 2005 r., Nr 189, poz. 1598 ze zm.). Usługi świadczone będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 18.00. Przewidywana liczba godzin w okresie trwania umowy wynosi: 9 000 godzin.
Haupteinstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
Menge: 9 000 Stunden