688313-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych
BeschreibungPrzeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung125/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenspilna potrzeba przeprowadzenia procedury postępowania celem przeprowadzenia przeglądów, ponowienie uprzednio prowadzonego postępowania, które w przedmiotowym zakresie zostało unieważnione z powodu braku ofert.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Usługa przeglądów i naprawy Aparatów do terapii nerkozastępczej OMNI
BeschreibungUsługa przeglądów i naprawy Aparatów do terapii nerkozastępczej OMNI - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2. Usługa przeglądów i napraw pomp infuzyjnych oraz stacji dokujących firmy Bbraun
BeschreibungUsługa przeglądów i napraw pomp infuzyjnych oraz stacji dokujących firmy Bbraun - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung2