2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opvang zwerfdieren
Beschreibung: De Gemeente Helmond heeft de wettelijke plicht om zwerfdieren die worden gevonden in haar gemeente voor minimaal 14 dagen op te vangen. Na deze periode van 14 dagen zal er voor het gevonden dier een nieuw thuis gezocht moeten worden. Ca 1450 dieren
Interne Kennung: TN 499548 (marktconsultatie)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opvang Zwerfdieren
Beschreibung: Voordat Gemeente Helmond overgaat tot het aangaan van de overeenkomst met Stichting Dierenambulance Helmond stelt Gemeente Helmond belanghebbenden in de gelegenheid eventuele bezwaren hiertegen kenbaar te maken. Indien belanghebbenden, ondanks de bijgevoegde motivering, bezwaar wensen te maken tegen de voorgenomen procedure, dienen zij dit voor maandag 16 juni 2025 10:00 uur na publicatie van deze aankondiging (gemotiveerd) te doen. Deze termijn is een vervaltermijn. Na het verstrijken daarvan heeft u uw rechten verwerkt om in rechte op te komen tegen het besluit van Gemeente Helmond om de overeenkomst met Stichting Dierenambulance Helmond aan te gaan. In geval van bezwaar, verzoeken wij belanghebbende om dit tijdig - voor het aflopen van de termijn - schriftelijk via de berichtenmodule in TenderNed aan de contactpersoon van de Aanbestedende dienst mede te delen. 1
Interne Kennung: 1