2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, levering en installatie van een SPECT/Gammacamera
Beschreibung: Aankoop, levering en installatie van een SPECT/Gammacamera incl. overname van de huidige apparatuur.In deze opdracht is dus de aankoop, levering, installatie, validatie, keuring en indienststelling van de gevraagde SPECT/Gammacamera, tevens wordt er opleiding voorzien en voorzit men in een voorstel voor een (omnium) onderhoudscontract na de garantieperiode van 2 jaar.Het huidige toestel kan overgenomen worden, en omvat de ontmanteling, afbraak, verwijdering, transport en correcte attestering (verwijderingsattest). Tevens inbegrepen: verwijdering bekabeling, elektrische kasten en toebehoren.
Interne Kennung: 11/9/2023 3:21 PM 3PID224 2022-048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33114000 Ausrüstung für Spektroskopie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Aankoop, levering en installatie van een SPECT/Gammacamera
Interne Kennung: 2022-048
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33114000 Ausrüstung für Spektroskopie