See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een externe schoonmaakploeg voor het schoonmaakonderhoud van de schoolgebouwen
Beschreibung: Aanstelling van een externe schoonmaakdienst voor het schoonmaakonderhoud van de schoolgebouwen van het Sint-Augustinusinstituut, onderdeel van de VZW Vrij Onderwijs Regio Aalst. De schoolgebouwen bevinden zich op het adres: Leopoldlaan 9, 9300 Aalst.
Interne Kennung: VORA-2023-013-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1