2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU SKOFV - Meubilair KBS De Wingerd
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van KBS De Wingerd, onderdeel van SKOFV. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung: 385889-2021
Interne Kennung: T116122
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000