2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy gazu ziemnego wraz z dystrybucją do obiektu Urzędu do Spraw Cudzoziemców
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy gazu ziemnego wraz z dystrybucją (gaz ziemny wysokometanowy grupa E) na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców. 2. Rozpoczęcie dostaw gazu ziemnego nastąpi nie wcześniej niż po wygaśnięciu lub skutecznym wypowiedzeniu aktualnie obowiązującej umów sprzedaży paliwa gazowego z obecnym sprzedawcą. Warunkiem rozpoczęcia dostaw jest pozytywnie zgłoszona umowa do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (dalej jako „OSD”), zgodnie z terminami wynikającymi z Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej. 3. Dostawa gazu odbywać się będzie na podstawie umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (PPU) i umowy o świadczenie usług dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywana na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny oraz w aktach wykonawczych do ww. ustaw. 4. Szczegółowy wykaz punktów poboru gazu, grupy taryfowe, moce umowne oraz planowana ilość poboru paliwa gazowego zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Formularzem cenowym. 5. Wskazane wartości w wykazie, o których mowa w ust. 4, zostały przyjęte do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia i mają charakter jedynie orientacyjny, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania paliwa gazowego w czasie obowiązywania umowy i nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do zakupu gazu ziemnego w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu niepobrania przez Zamawiającego przewidywanej ilości gazu. 6. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 507079-2025
Interne Kennung: 26/DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001