See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie przez Wykonawcę w obiekcie hotelarskim Diune Hotel & Resort, Marine Hotel & Ultra Marine oraz Radisson Resort w Kołobrzegu usług hotelarskich, cateringowych oraz udostępnienia sal konferencyjnych na potrzeby organizacji Kongresu Turystyki Przyszłości, które odbędzie się w dniach 21-26 września 2025 r.
Beschreibung: Świadczenie przez Wykonawcę w obiekcie hotelarskim Diune Hotel & Resort, Marine Hotel & Ultra Marine oraz Radisson Resort w Kołobrzegu usług hotelarskich, cateringowych oraz udostępnienia sal konferencyjnych na potrzeby organizacji Kongresu Turystyki Przyszłości, które odbędzie się w dniach 21-26 września 2025 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001