688675-2025 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – „Dostawa mebli i wyposażenia do budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa mebli i wyposażenia do budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów”
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia do budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów. 4.2. Przedmiotem zamówienia są dostawy mebli wraz z montażem na potrzeby aranżacji biura, które będą realizowane według potrzeb Zamawiającego. Dostawy odbywać będą się do poszczególnych pomieszczeń w budynku administracyjnym Nadleśnictwa Józefów położonym przy ul. Leśnej 46, 23-460 Józefów. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części, jak poniżej: 4.2.1. część 1 zamówienia - Zakup, dostawa i montaż wraz podłączeniem do wymaganych instalacji mebli oraz pozostałego wyposażenia budynku 4.2.2. część 2 zamówienia - Zakup, dostawa i montaż krzeseł i foteli biurowych 4.2.3. część 3 zamówienia - Zakup, dostawa i montaż mebli metalowych
Vorherige Bekanntmachung462193-2025
Interne KennungS.270.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131000 Büroregale, 39121100 Schreibtische, 39121200 Tische, 39144000 Badezimmermöbel, 39224340 Mülleimer, 39515400 Sichtschutz, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39514400 Automatische Handtuchspender, 44411300 Waschbecken, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen, 39700000 Haushaltsgeräte, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel, 39151000 Diverse Möbel, 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen, 39141400 Einbauküchen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup, dostawa i montaż wraz podłączeniem do wymaganych instalacji mebli oraz pozostałego wyposażenia budynku
Beschreibung4.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności(dotyczy części 1, 2 i 3 zamówienia) : 1) dostawę, wniesienie oraz montaż do poszczególnych pomieszczeń, wskazanych przez Zamawiającego w szczegółowym opisie zamówienia, znajdujących się w budynku administracyjnym Nadleśnictwa Józefów, 2) dostarczenie (transport) do siedziby Zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem w poszczególnych pracowniach. W ofercie należy przewidzieć wszelkie inne niezbędne koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 4) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 5) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego przedmiotu umowy ponosi Wykonawca, 7) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4.4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
Interne KennungS.270.8.2025-cześć 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131000 Büroregale, 39121100 Schreibtische, 39121200 Tische, 39144000 Badezimmermöbel, 39224340 Mülleimer, 39515400 Sichtschutz, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39514400 Automatische Handtuchspender, 44411300 Waschbecken, 39700000 Haushaltsgeräte, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 39141400 Einbauküchen
LosLOT-0002
TitelZakup, dostawa i montaż krzeseł i foteli biurowych
Interne KennungS.270.8.2025-cześć 2
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel
LosLOT-0003
TitelZakup, dostawa i montaż mebli metalowych
Interne KennungS.270.8.2025-cześć 3
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen