2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych i serwerów rack
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych i serwerów rack. 2. Zamówienie zostało podzielone na dziewięć części zamówienia: Część nr 1 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki Dell, Część nr 2 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki IBM, Część nr 3 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów rack marki Lenovo, Część nr 4 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki Fujitsu, Część nr 5 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki HPE, Część nr 6 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate 601E, Część nr 7 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate Rougged 70F-3G4G (FGR-70F-3G4G-BDL-950-12), Część nr 8 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń Extreme Networks, Część nr 9 - Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Cisco. 3. Termin zakończenia umów dotychczas obowiązujących: Część nr 1 - 13.04.2025 r. /26.07.2025 r. /02.09.2025 r. /30.11.2025 r., Część nr 2 - 26.12.2025 r., Część nr 3 - 21.12.2025 r., Część nr 4 - 27.12.2025 r., Część nr 5 - 31.12.2026 r., Część nr 6 - 08.10.2025 r., Część nr 7 - 13.02.2026 r., Część nr 8 - 18.01.2026 r., Część nr 9 - 28.11.2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. 5. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Warszawie, przy ul. Giełdowej 7/9. 6. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: BA.WZP.26.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki Dell
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki Dell
Interne Kennung: 1.
Los: LOT-0002
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki IBM
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki IBM
Interne Kennung: 2.
Los: LOT-0003
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów rack marki Lenovo
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla serwerów rack marki Lenovo
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0004
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki Fujitsu
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki Fujitsu
Interne Kennung: 4.
Los: LOT-0005
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki HPE
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla serwerów rack marki HPE
Interne Kennung: 5.
Los: LOT-0006
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate 601E
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate 601E
Interne Kennung: 6.
Los: LOT-0007
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate Rougged 70F-3G4G (FGR-70F-3G4G-BDL-950-12)
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Fortigate Rougged 70F-3G4G (FGR-70F-3G4G-BDL-950-12)
Interne Kennung: 7.
Los: LOT-0008
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń Extreme Networks
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego dla urządzeń Extreme Networks
Interne Kennung: 8.
Los: LOT-0009
Titel: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Cisco
Beschreibung: Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla urządzeń Cisco
Interne Kennung: 9.