2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstranění odpadů kategorie nebezpečné a ostatní 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v odstranění vybraných druhů odpadů kategorie nebezpečné a ostatní. Součástí předmětu VZ je zajištění přepravy odpadu do zařízení určeného k odstranění odpadu včetně nakládky a potřebné manipulace.
Interne Kennung: VZ/2025/ONŘ/8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje tzv. měření (měřená cena, měřená smlouva), kdy veřejná zakázka je soutěžena na základě předpokládaného množství služeb a jednotkové ceny, avšak v rámci plnění je závazná pouze jednotková cena a fakturace probíhá na základě skutečně provedeného množství plnění.