2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. ”Rola domów pomocy społecznej w procesie deinstytucjonalizacji. Usługi wsparcia krótkoterminowego w domach pomocy społecznej” dla kadry zarządzającej domami pomocy społecznej z terenu województwa mazowieckiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. ”Rola domów pomocy społecznej w procesie deinstytucjonalizacji. Usługi wsparcia krótkoterminowego w domach pomocy społecznej” dla kadry zarządzającej domami pomocy społecznej z terenu województwa mazowieckiego. Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej pn. „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 – 2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług.
Interne Kennung: MC-ZU/KBCH/351-44/2025 PN/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy PZP - pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001