688785-2025 - Ergebnis
Tschechien – Server – Dodávka serverů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka serverů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka serverů včetně fyzické instalace, oživení, vytvoření základní konfigurace, zapojení k infrastruktuře Zadavatele. Předmět veřejné zakázky musí být zcela nový, plně funkční a musí být dodán včetně veškerého potřebného příslušenství.
Interne Kennung3
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001