2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teams telefonie
Beschreibung: Een toekomstbestendige oplossing binnen het Microsoft Teams-platform. Deze implementatie draagt bij aan de continuïteit van de telefonische bereikbaarheid van de gemeente en sluit aan bij het strategisch besluit om de ICT-omgeving verder te integreren binnen het Microsoft-ecosysteem. In de gepubliceerde bijlage vindt u een nadere toelichting en de motivatie voor rechtstreekse gunning. Op basis van de raming komt de opdrachtwaarde in het derde jaar boven de toepasselijke Europese drempelwaarde uit
Interne Kennung: 20250116158141
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Een toekomstbestendige oplossing binnen het Microsoft Teams-platform. Deze implementatie draagt bij aan de continuïteit van de telefonische bereikbaarheid van de gemeente en sluit aan bij het strategisch besluit om de ICT-omgeving verder te integreren binnen het Microsoft-ecosysteem. In de gepubliceerde bijlage vindt u een nadere toelichting en de motivatie voor rechtstreekse gunning. € 350.000 (4 jaar)
Interne Kennung: 1