See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego na potrzeby Apteki Szpitalnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Beschreibung: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego na potrzeby Apteki Szpitalnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Interne Kennung: 2/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: 3% kwas octowy
Beschreibung: Zadanie nr 1: 3% kwas octowy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 2: Leki różne
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 3: Leki różne
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 4: Leki różne
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Lorazepamum
Beschreibung: Zadanie nr 5: Lorazepamum
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 6: Leki różne
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Płyn wieloelektrolitowy
Beschreibung: Zadanie nr 7: Płyn wieloelektrolitowy
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 8: Leki różne
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 9: Leki różne
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10: Budesonidum
Beschreibung: Zadanie nr 10: Budesonidum
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11: Phenobarbitalum Sodium. Leki sprowadzane na import docelowy lub posiadające czasowe dopuszczenie do obrotu
Beschreibung: Zadanie nr 11: Phenobarbitalum Sodium. Leki sprowadzane na import docelowy lub posiadające czasowe dopuszczenie do obrotu
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12: Propofolum
Beschreibung: Zadanie nr 12: Propofolum
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 13: Leki różne
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 14: Leki różne
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15: Drotaverinum
Beschreibung: Zadanie nr 15: Drotaverinum
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 16: Leki różne
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 17: Leki różne
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 18: Leki różne
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19: Insulinum
Beschreibung: Zadanie nr 19: Insulinum
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20: Cefotaximum
Beschreibung: Zadanie nr 20: Cefotaximum
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21: Paracetamolum
Beschreibung: Zadanie nr 21: Paracetamolum
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22: Cefalosporyny
Beschreibung: Zadanie nr 22: Cefalosporyny
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 23: Leki różne
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 24: Leki różne
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 25: Leki różne
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26: Romosozumabum - program lekowy
Beschreibung: Zadanie nr 26: Romosozumabum - program lekowy
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 27: Leki różne
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28: Meropenemum
Beschreibung: Zadanie nr 28: Meropenemum
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 29: Leki różne
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 30: Leki różne
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 31: Leki różne
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32: Albuminum humanum
Beschreibung: Zadanie nr 32: Albuminum humanum
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 33: Leki różne
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34: Leki różne
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35: Środki kontrastowe
Beschreibung: Zadanie nr 35: Środki kontrastowe
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 36: Leki różne
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37: Enoxaparinum natricum
Beschreibung: Zadanie nr 37: Enoxaparinum natricum
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38: Ticagrelorum
Beschreibung: Zadanie nr 38: Ticagrelorum
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39: Glucosum
Beschreibung: Zadanie nr 39: Glucosum
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40: Natrii chloridum
Beschreibung: Zadanie nr 40: Natrii chloridum
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41: Preparat do oczyszczania jelit przed przeprowadzeniem badań
Beschreibung: Zadanie nr 41: Preparat do oczyszczania jelit przed przeprowadzeniem badań
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42: Furosemidum
Beschreibung: Zadanie nr 42: Furosemidum
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43: Cisatracurium
Beschreibung: Zadanie nr 43: Cisatracurium
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44: Ropivacaini hydrochloridum
Beschreibung: Zadanie nr 44: Ropivacaini hydrochloridum
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45: Gentamicinum
Beschreibung: Zadanie nr 45: Gentamicinum
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46: Diazepamum
Beschreibung: Zadanie nr 46: Diazepamum
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 47: Leki różne
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48: Sevofluranum
Beschreibung: Zadanie nr 48: Sevofluranum
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49: Immunoglobulinum humanum normale ad usum intravenosum
Beschreibung: Zadanie nr 49: Immunoglobulinum humanum normale ad usum intravenosum
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50: Paski testowe do oznaczania stężenia glukozy we krwi
Beschreibung: Zadanie nr 50: Paski testowe do oznaczania stężenia glukozy we krwi
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51: Sterylne nakłuwacze jednorazowego użytku
Beschreibung: Zadanie nr 51: Sterylne nakłuwacze jednorazowego użytku
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52: Strzykawka do podaży płynnych postaci leków drogą doustną
Beschreibung: Zadanie nr 52: Strzykawka do podaży płynnych postaci leków drogą doustną
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53: Szybki test ureazowy do wykrywania helicobacter pylori, mokry
Beschreibung: Zadanie nr 53: Szybki test ureazowy do wykrywania helicobacter pylori, mokry
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54: Szybki test do wykrywania antygenów wirusa grypy A i B, RSV oraz Covid-19
Beschreibung: Zadanie nr 54: Szybki test do wykrywania antygenów wirusa grypy A i B, RSV oraz Covid-19
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55: Insulinum humanum
Beschreibung: Zadanie nr 55: Insulinum humanum
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56: Leki sprowadzane na import docelowy lub posiadające czasowe dopuszczenie do obrotu
Beschreibung: Zadanie nr 56: Leki sprowadzane na import docelowy lub posiadające czasowe dopuszczenie do obrotu
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57: Phenylephrinum - lek sprowadzany na import docelowy lub posiadający czasowe dopuszczenie do obrotu
Beschreibung: Zadanie nr 57: Phenylephrinum - lek sprowadzany na import docelowy lub posiadający czasowe dopuszczenie do obrotu
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58: Toxinum botulinicum typum A
Beschreibung: Zadanie nr 58: Toxinum botulinicum typum A
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59: Cefoperazonum + Sulbactamum
Beschreibung: Zadanie nr 59: Cefoperazonum + Sulbactamum
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60: Hydrocortisonum
Beschreibung: Zadanie nr 60: Hydrocortisonum
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61: Nalbuphini hydrochloridum
Beschreibung: Zadanie nr 61: Nalbuphini hydrochloridum
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 62: Leki różne
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63: Acidum tranexamicum
Beschreibung: Zadanie nr 63: Acidum tranexamicum
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64: Immunoglobulinum humanum anti-tetanus
Beschreibung: Zadanie nr 64: Immunoglobulinum humanum anti-tetanus
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 65: Leki różne
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66: Dinoprostonum
Beschreibung: Zadanie nr 66: Dinoprostonum
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 67: Leki różne
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68: Fidaxomycinum
Beschreibung: Zadanie nr 68: Fidaxomycinum
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69: Pantoprazolum
Beschreibung: Zadanie nr 69: Pantoprazolum
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70: Vancomycinum
Beschreibung: Zadanie nr 70: Vancomycinum
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71: Glucosum
Beschreibung: Zadanie nr 71: Glucosum
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72: Dexamethasoni phosphas
Beschreibung: Zadanie nr 72: Dexamethasoni phosphas
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73: Amoxicillinum + Acidum clavulanicum
Beschreibung: Zadanie nr 73: Amoxicillinum + Acidum clavulanicum
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 74: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 74: Leki różne
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75: Formaldehydum
Beschreibung: Zadanie nr 75: Formaldehydum
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 76: Leki różne
Beschreibung: Zadanie nr 76: Leki różne
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77: Ibuprofenum + paracetamolum
Beschreibung: Zadanie nr 77: Ibuprofenum + paracetamolum
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78: Natrii amidotrizoas + Meglumini amidotrizoas
Beschreibung: Zadanie nr 78: Natrii amidotrizoas + Meglumini amidotrizoas
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79: Iodixanolum
Beschreibung: Zadanie nr 79: Iodixanolum
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80: Ferri isomaltosidum
Beschreibung: Zadanie nr 80: Ferri isomaltosidum
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81: Aripiprazolum
Beschreibung: Zadanie nr 81: Aripiprazolum
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 82: Piperacillinum + Tazobactamum
Beschreibung: Zadanie nr 82: Piperacillinum + Tazobactamum
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83: Gentamicinum
Beschreibung: Zadanie nr 83: Gentamicinum
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84: Ampicillinum
Beschreibung: Zadanie nr 84: Ampicillinum