See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-014/2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM, w podziale na części zamówienia, zwane dalej Pakietami od 1 do 7: Numer Pakietu Nazwa Pakietu zamówienia Pakiet 1 Dostawa wytrząsarki Pakiet 2 Dostawa mieszadła magnetycznego oraz wirówki Pakiet 3 Dostawa wytrząsarek Pakiet 4 Dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem Pakiet 5 Dostawa suszarki laboratoryjnej Pakiet 6 Dostawa wirówki laboratoryjnej Pakiet 7 Dostawa termowytrząsarki z nakładkami - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym odpowiednio dla Pakietu 4-6 Załącznik nr 6.1 do SWZ (Projekt umowy z instalacją i instruktażem) oraz dla Pakietu nr 1-3, 7 - Załącznik nr 6.2 do SWZ. (Projekt umowy bez instalacji i instruktażu) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, w zakresie poszczególnych części zamówienia, zwanych dalej ,,Pakietami od 1 do 7” został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, które stanowią odpowiednio Załączniki nr 2.1-2.7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 252221-2025
Interne Kennung: AEZ/S-014/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1). 7. Przedmiotowe środki dowodowe - Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 8. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 9. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Dostawa wytrząsarki
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wytrząsarki - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6.2 do SWZ. (Projekt umowy bez instalacji i instruktażu) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Dostawa mieszadła magnetycznego oraz wirówki
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa mieszadła magnetycznego oraz wirówki - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6.2 do SWZ. (Projekt umowy bez instalacji i instruktażu) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Dostawa wytrząsarek
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wytrząsarek - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6.2 do SWZ. (Projekt umowy bez instalacji i instruktażu) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Dostawa wirówki laboratoryjnej z chłodzeniem
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wytrząsarek - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6.1 do SWZ. (Projekt umowy z instalacją i instruktażem) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Dostawa suszarki laboratoryjnej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa suszarki laboratoryjnej - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6.1 do SWZ. (Projekt umowy z instalacją i instruktażem) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Dostawa wirówki laboratoryjnej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wirówki laboratoryjnej - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6.1 do SWZ. (Projekt umowy z instalacją i instruktażem) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 Dostawa termowytrząsarki z nakładkami
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa termowytrząsarki z nakładkami - na warunkach określonych w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 6.2 do SWZ. (Projekt umowy bez instalacji i instruktażu) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.7 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7