2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa instrumentów dętych drewnianych
Beschreibung: Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z podziałem zamówienia na 6 części, jak poniżej: Część 1 – „Dostawa instrumentu - fagot 1 sztuka J. Puchner model Superior dark red lub równoważny”; Część 2 - „Dostawa instrumentu - profesjonalny flet poprzeczny 2 sztuki Muramatsu DS-RBEO lub równoważny oraz flet poprzeczny altowy 1 sztuka Muramatsu lub równoważny”; Część 3 - „Dostawa instrumentu - klarnet 3 komplety w stroju A i B Buffet Crampon model Tosca lub równoważny wraz z futerałem podwójnym”; Część 4 - „Dostawa instrumentu - obój 1 sztuka Marigaux 901 półautomat lub równoważny”; Część 5 - „Dostawa instrumentu - obój 2 sztuki Marigaux M2 półautomat lub równoważny”; Część 6 - „Dostawa instrumentu - rożek angielski 1 sztuka GEBRUEDER MOENNING, rożek angielski model 181 AM „Sollst” automat lub równoważny”;
Interne Kennung: CK-03/200-14/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314100 Klarinetten, 37314320 Musikalische Flöten, 37314000 Blasinstrumente, 37314200 Oboen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa instrumentów dętych drewnianych
Haupteinstufung (cpv): 37314000 Blasinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314320 Musikalische Flöten, 37314800 Englischhörner, 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente, 37314100 Klarinetten