2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla KPW Świnoujście
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla KPW Świnoujście” zgodnie z formularzem ofertowym i cenowym określonym w załączniku nr 1 i 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia poszczególnych produktów zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 20/KPW/ŻYWN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z Rozdziałem IV pkt 7 SWZ.