2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup urządzeń na potrzeby Pracowni Metod Oceny- w podziale na 3 części”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - w zakresie części 1 zamówienia: wyposażenia specjalistycznego do analizy sprzętowej, testów bezpieczeństwa i diagnostyki urządzeń elektronicznych (szczegółowo wymienionych i opisanych w załączniku nr 1a do SWZ- SOPZ) na warunkach i w sposób określony we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6a do SWZ. - w zakresie części 2 zamówienia: akcesoriów do urządzeń sieciowych (szczegółowo wymienionych i opisanych w załączniku nr 1b do SWZ- SOPZ) na warunkach i w sposób określony we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6b do SWZ. - w zakresie części 3 zamówienia: system wideokonferencji grupowych szczegółowo opisany w załączniku nr 1c do SWZ- SOPZ na warunkach i w sposób określony we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6c do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia w Załącznikach nr 1a, 1b i 1c – Szczegółowych Opisach Przedmiotu Zamówienia dalej zwanych SOPZ. 4. Termin realizacji zamówienia: - dla części 1 zamówienia: Zamawiający wymaga, aby dostawa przedmiotu zamówienia do Zamawiającego nastąpiła w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. - dla części 2 zamówienia: Zamawiający wymaga, aby dostawa przedmiotu zamówienia do Zamawiającego nastąpiła w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. - dla części 3 zamówienia: Zamawiający wymaga, aby dostawa przedmiotu zamówienia do Zamawiającego nastąpiła w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. 5. W przypadkach, kiedy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 7. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonuje wyboru najkorzystniejszej oferty dla każdej części spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium: „Cena oferty brutto”, jego znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w niniejszym kryterium oceny ofert. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów. Na podstawie z art. 7 ust. 6-7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022 r. poz. 835), zwana dalej „ustawa sankcyjna”, osoba lub podmiot podlegające wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 tej ustawy, które w okresie tego wykluczenia ubiegają się o udzielenie zamówienia publicznego lub biorą udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego podlegają karze pieniężnej. Karę pieniężną, o której mowa w ust. 6 tej ustawy, nakłada Prezes Urzędu Zamówień Publicznych, w drodze decyzji, w wysokości do 20 000 000 zł. Na podstawie art. 7 ust. 5 ustawy sankcyjnej przez ubieganie się o udzielenie zamówienia publicznego rozumie się, złożenie oferty. Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, zmienionego rozporządzeniem 2022/57, zwanego dalej „Rozporządzeniem 833/2014”, zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, o których mowa w art. 5k tego rozporządzenia w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. Przedmiot zamówienia w każdej z 3 części jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu „Fundusze Europejski na Rozwój Cyfrowy 2021-2027” – Działanie FERC.02.02 Wzmacniane krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Interne Kennung: ZZOSE.2611.43.2025.385.PKD[CCN]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że kwota, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: - dla części 1: 200 000,00 zł brutto, - dla części 2: 14 214,50 zł brutto, - dla części 3: 14 994,77 zł brutto. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania oferty wariantowej w żadnej z trzech części postępowania. 5. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 7. Po złożeniu ofert Zamawiający dokona badania i oceny ofert, w tym poprawy omyłek, zgodnie z art. 223 ustawy Pzp. 8. Zamawiający przewiduje złożenie lub uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych. 9. Po dokonaniu badania i oceny ofert, Zamawiający zgodnie z art. 126 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę, który złożył najwyżej oceniony ofertę do przedstawienia podmiotowych środków dowodowych. 10. Zamawiający nie przewiduje wzywania do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego określonego w Rozdziale X ust. 6 pkt 4) SWZ na potwierdzenie równoważności.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 39532000 Matten, 44531200 Ringschrauben oder Schraubringe, 38552000 Elektronische Messgeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38519300 Photo- oder Videoanschlüsse für Mikroskope, 38519320 Videoanschlüsse für Mikroskope, 38552000 Elektronische Messgeräte, 30233300 Chipkartenleser, 32500000 Fernmeldebedarf, 32344210 Funkausrüstung, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 73431000 Test und Bewertung von Sicherheitsausrüstungen, 38434000 Analysatoren, 39162100 Lehrmittel, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31120000 Generatoren, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237132 USB-Schnittstellen (Universal Serial Bus), 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 30234000 Speichermedien, 38518000 Weitfeld-, Stereo- oder Streulichtmikroskope, 38519100 Leuchtmittel für Mikroskope, 42671100 Laborwerkzeugträger, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237200 Computerzubehör, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32323300 Videoausrüstung, 32323500 Video-Überwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup urządzeń na potrzeby Pracowni Metod Oceny- w podziale na 3 części”- część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - w zakresie części 1 zamówienia: wyposażenia specjalistycznego do analizy sprzętowej, testów bezpieczeństwa i diagnostyki urządzeń elektronicznych (szczegółowo wymienionych i opisanych w załączniku nr 1a do SWZ- SOPZ) na warunkach i w sposób określony we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6a do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia w Załącznikach nr 1a, 1b i 1c – Szczegółowych Opisach Przedmiotu Zamówienia dalej zwanych SOPZ. 3. Kody CPV: dla części 1 : 31520000-7: Lampy i oprawy oświetleniowe 39532000-0: Maty 44531200-3:Wkrętaki lub pierścienie 38552000-9: Mierniki elektroniczne 38500000-0: Aparatura kontrolna i badawcza 38519300-9: przystawki fotograficzne lub wideo do mikroskopów 38519320-5: przystawki wideo do mikroskopów 38552000-9: Mierniki elektroniczne lub bliższe 30233300-4: Czytniki kart inteligentnych 32500000-8: Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa 32344210-1 Sprzęt radiowy 38430000-8: Aparatura do wykrywania i analizy 73431000-2: Testy i ocena sprzętu bezpieczeństwa 38434000-6: Analizatory 39162100-6: Pomoce dydaktyczne 31600000-2: Sprzęt i aparatura elektryczna 31120000-3: Generatory 32420000-3: Urządzenia sieciowe 48000000-8: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 30237132-3: Interfejs USB 48732000-8: Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych 48731000-1: Pakiety oprogramowania zabezpieczającego pliki 30234000-8: Nośniki do przechowywania 38518000-9: Mikroskopy optyczne szerokokątne, stereo lub rozcinające 38519100-7: Oświetlacze do mikroskopów 42671100-1: Stojaki na narzędzia laboratoryjne 4. Termin realizacji zamówienia: - dla części 1 zamówienia: Zamawiający wymaga, aby dostawa przedmiotu zamówienia do Zamawiającego nastąpiła w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. 5. W przypadkach, kiedy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 7. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonuje wyboru najkorzystniejszej oferty dla każdej części spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium: „Cena oferty brutto”, jego znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w niniejszym kryterium oceny ofert. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów.
Interne Kennung: ZZOSE.2611.43.2025.385.PKD[CCN] - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 39532000 Matten, 44531200 Ringschrauben oder Schraubringe, 38552000 Elektronische Messgeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38519300 Photo- oder Videoanschlüsse für Mikroskope, 38519320 Videoanschlüsse für Mikroskope, 38552000 Elektronische Messgeräte, 30233300 Chipkartenleser, 32500000 Fernmeldebedarf, 32344210 Funkausrüstung, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 73431000 Test und Bewertung von Sicherheitsausrüstungen, 38434000 Analysatoren, 39162100 Lehrmittel, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31120000 Generatoren, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237132 USB-Schnittstellen (Universal Serial Bus), 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 30234000 Speichermedien, 38518000 Weitfeld-, Stereo- oder Streulichtmikroskope, 38519100 Leuchtmittel für Mikroskope, 42671100 Laborwerkzeugträger
Los: LOT-0002
Titel: „Zakup urządzeń na potrzeby Pracowni Metod Oceny- w podziale na 3 części”- część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - w zakresie części 2 zamówienia: akcesoriów do urządzeń sieciowych (szczegółowo wymienionych i opisanych w załączniku nr 1b do SWZ- SOPZ) na warunkach i w sposób określony we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6b do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia w Załącznikach nr 1a, 1b i 1c – Szczegółowych Opisach Przedmiotu Zamówienia dalej zwanych SOPZ. 3. Kody CPV: dla części 2 : 30237000-9: części, akcesoria i wyroby do komputerów 30237200-1: akcesoria komputerowe 4. Termin realizacji zamówienia: - dla części 2 zamówienia: Zamawiający wymaga, aby dostawa przedmiotu zamówienia do Zamawiającego nastąpiła w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. 5. W przypadkach, kiedy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 7. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonuje wyboru najkorzystniejszej oferty dla każdej części spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium: „Cena oferty brutto”, jego znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w niniejszym kryterium oceny ofert. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów.
Interne Kennung: ZZOSE.2611.43.2025.385.PKD[CCN]- część 2
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0003
Titel: „Zakup urządzeń na potrzeby Pracowni Metod Oceny- w podziale na 3 części”- część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - w zakresie części 3 zamówienia: system wideokonferencji grupowych szczegółowo opisany w załączniku nr 1c do SWZ- SOPZ na warunkach i w sposób określony we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6c do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia w Załącznikach nr 1a, 1b i 1c – Szczegółowych Opisach Przedmiotu Zamówienia dalej zwanych SOPZ. 3. Kody CPV: dla części 3 : 32320000-2: Sprzęt telewizyjny i audiowizualny 32321200-1: Urządzenia audiowizualne 32323300-6: Urządzenia wideo 32323500-8: Urządzenia do nadzoru wideo 4. Termin realizacji zamówienia: - dla części 3 zamówienia: Zamawiający wymaga, aby dostawa przedmiotu zamówienia do Zamawiającego nastąpiła w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. 5. W przypadkach, kiedy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 7. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonuje wyboru najkorzystniejszej oferty dla każdej części spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium: „Cena oferty brutto”, jego znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w niniejszym kryterium oceny ofert. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów.
Interne Kennung: ZZOSE.2611.43.2025.385.PKD[CCN] - część 3
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32323300 Videoausrüstung, 32323500 Video-Überwachungssystem