2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en aanbrengen van Identificatie-, Registratie- en Data Communicatie (IRDC) Systemen voor Afvalservice Breda
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de afdeling Afvalservice Breda van de gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht Leveren en aanbrengen van IRDC-systemen op ondergrondse restafvalcontainers met een container management systeem (CMS). Dit geldt voor de ondergrondse afvalcontainers in gemeente Breda en gemeente Moerdijk. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering overeenkomst te sluiten met een looptijd van vier (4) jaar met als ingangsdatum 8 juli 2025. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze tweemaal met twee (2) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Interne Kennung: M2308 3314
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000