2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce Náměstí a přilehlých ulic Velké Meziříčí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je revitalizace Náměstí a přilehlých ulic ve Velkém Meziříčí. V současné době je území využíváno jako místní obslužné komunikace a chodníky funkční tř. C3 a D3. Úpravou se funkční třídy a účel komunikací z větší části mění. Celé náměstí, ul. Komenského a část ul. Kostelní budou nově součástí pěší zóny tř. D1. Pro ostatní části stavby bude platit současný režim. Jsou navrženy dlážděné vozovky s přidruženými dlážděnými chodníky a dlážděná pěší zóna. Součástí předmětu veřejné zakázky je mimo jiné i rekonstrukce vodovodních řadů a kanalizace, realizace veřejného osvětlení a výsadba zeleně vč. 5leté následné péče.
Interne Kennung: 7823
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45432112 Verlegen von Bodenplatten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45432112 Verlegen von Bodenplatten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu závazku ze smlouvy ve spojitosti se součinnosti při provádění ZAV, a to pokud by se při realizaci ZAV zjistilo, že je potřeba větší nebo menší rozsah prací, než se kterým počítá zadávací dokumentace