689150-2025 - Wettbewerb
Slowakei, Tschechien – Entwicklung von Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- und Prognosesoftware – Matematické modely stokových sietí a hydrotechnické posúdenie kanalizačných sietí spolu s návrhom opatrení na zlepšenie stavu a objektov.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMatematické modely stokových sietí a hydrotechnické posúdenie kanalizačných sietí spolu s návrhom opatrení na zlepšenie stavu a objektov.
BeschreibungPredmetom zákazky je vytvorenie matematického modelu, ktorý bude slúžiť na hydrotechnické posúdenie kanalizačných sietí a objektov spolu s návrhom opatrení na zlepšenie stavu. Úlohou matematického modelovania jej vytvorenie digitálnej kópie reálneho systém – digitálnej dvojičky. Táto kópia bude následne využívaná na simulovanie a vyhodnocovanie dlhodobých štatistických ukazovateľov pre posudzovanie vplyvu na biodiverzitu na podklade priamo nameraných údajov. Predmet plnenia je rozdelený do celkom siedmich etáp: Etapa I. - Získanie a analýza vstupných dát Etapa II. Rekognoskácia kanalizačnej siete Etapa III. Zostavenie matematického modelu na získaných dátach Etapa IV – Kalibrácia matematického modelu Etapa V – Vyhodnotenie súčasného stavu Etapa VI – Vyhodnotenie výhľadového stavu a návrh opatrení Etapa VII – Správa z posúdenia a výsledkové mapy
Interne KennungNLZ-MMSS-01/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212460 Entwicklung von Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- und Prognosesoftware
5. Los
LosLOT-0001